Antinikotinová terapie - odvykání kouření
Přestat kouřit díky biorezonanci
- Jedná se o zbavení se závislosti na nikotinu pomocí biorezonance. Tato metoda odvykání kouření je jednoduchá, bezbolestná, nemá vedlejší účinky, jelikož pracuje v jemném spektru elektromagnetického vlnění (biorezonance).
- Nikotin je vysoce návyková látka. Biorezonance vám pomáhá přestat kouřit, aniž byste se zbytečně trápili abstinenčními příznaky, které závislost na cigaretách způsobuje.
Průběh antinkotinové terapie - odvykání kouření
- Antinikotinová terapie (odvykání kouření) se provádí tak, že kuřák položí dlaně ruky na vodivé destičky spojené s vodiči s přístrojem a do detekční zkumavky přístroje se vloží vzorek slin a poslední nedopalek cigarety a to k určení identity závislosti kuřáka a tím se vytvoří vstupní informace.
- Takto získanou informaci na základě zvoleného programu přístroj změní na opačnou a takto upravenou informaci vrací klientovi pomocí modulační podložky zpět.
- Dochází tak k odvykání kouření, neboli vynulování potřeby kouřit. Kuřák po terapii nemá potřebu kouřit a ani nemá abstinenční příznaky. Doba terapie cca 50 minut.
- V průběhu terapie odvykání kouření jsou na čip nahrávány informace o charakteristice elektromagnetického vlnění, kterému byl organismus kuřáka vystaven.
- Tento čip se po terapii nalepí na tělo a tím se účinek terapie prodlužuje.
- Biorezonance je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv proudu. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je úspěšnost přibližně 80%.
- Biorezonanční terapie se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem.
- Chuť na nikotin mizí ihned nebo nejpozději do druhého dne.
- Je potřeba zvýšit přísun tekutin - čisté vody, která pomáhá detoxikačnímu procesu.
I když je tato biorezonanční metoda účinná, je zapotřebí následně podpořit úspěšnost svou sebekázní a odpovědností, neboť terapie odvykání kouření neodstraní motorické reflexy - rituály, které si každý kuřák vypěstoval v průběhu kouření
Proto doporučujeme odstranit zbylé cigarety, případně doutníky z dosahu, odstranit popelníky. A výhledově si nedomlouvat setkání ve společnosti, která by ke kouření sváděla.
Možné krátkodobé reakce:
I když antinikotinová terapie nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla krátkodobé reakce, hlavně:
- sucho v ústech, kovová chuť v ústech
- slabší podrážděnost, mírná ospalost
- pocení
PŘESTOŽE SE UDÁVÁ, ŽE PO TÉTO TERAPII PŘESTANE KOUŘIT AŽ 80% KUŘÁKŮ, NELZE
ZARUČIT ÚSPĚCH U KAŽDÉHO.
...napište nám co Vás trápí a my Vám navrhneme postup terapie...